محل تبلیغات شما

دستگاه های بلوتوثی به شما این امکان رو میدن تا بدون درگیر شدن با سیم ها، اونها رو به هم متصل کنین و از آزادی عمل بیشتری برخوردار باشین. در این بین هدست بلوتوث ها به خاطر نیاز به آزادی عمل به هنگام استفاده، از محبوبیت خاصی برخوردار هستن. با  هدست بلوتوث میتونین همزمان هم با دوستان خودتون صحبت کنین و هم از بازی ویدئویی لذت ببرید. این دستگاه ها هم مثل هر دستگاه دیگری که به بدن متصل میشه، جذب کننده اثر انگشت، چربی پوست و بقیه موارد هستن که بکار بردن آونها را بعد از تایمی ناخوشآیند میکنه.

در مقاله چطور هندزفری و هدفون خود را تمیز کنیم به طور کامل در باره تمیز کردن هدفون و هندزفری به روش صحیح صحبت کردیم. حالا نوبت به اون رسیده که این مسأله رو برای هدست های بلوتوثی شرح دهیم. اما قبل از اون، بیایید نگاهی بیاندازیم به تمایز های هدست ، هدفون و هندزفری. آیا میدونین این 3 با یکدیگر چه تمایز هایی دارن؟ با ما همراه باشین.

تمایز های هد ست ، هدفون و هندزفری

هد ست

هدست در واقع هدفونی هست که علاوه بر بلندگو، دارای میکروفون هم باشه. به عبارتی شما میتونین با بکار بردن هدست به مکالمه بپردازید و یا صدای خودتون رو به دستگاه منتقل کنین. قبل از تولد هدست، نیاز بود برای ارسال صدا، یه میکروفون جداگانه تدارک دید. اما با ظهور هدست، مجموعه بلندگو و میکروفون در یه دستگاه و به طور راحت تری بیان شد. البته میکروفون هدست ها به خاطر نیاز به پرتابل بودن و حجم کم، معمولاً چندان با کیفیت نیستند و همون طور برای کاربرد های عالی، از میکروفون های جداگانه به همراه هدفون استفاده میشه.

هد ست

هد ست تک گوش

این نوع از هد ست ها بیشتر مخصوص کارمندان مرکز تماس طراحی شده هست. در واقع از فرد به هنگام بکار بردن هد ست های تک گوش انتظار می رود به صدای محیط هم توجه نشون بده.

هد ست تک گوش

هدفون

هدفون همون جداکننده ی شما از جهان پر سر و صدا هست. در واقع هدفون به صورتی طراحی شده هست تا صدای محیط به داخل نفوذ نکند. از این رو معمولاً هدفون کل گوش رو می پوشاند. همینطور در هدفون های معروف، سعی بر این هست که صدای داخلی هم به بیرون نفوذ نکند. از این رو میتونین هدفون رو وسیله ای برای لذت بردن تمام عیار از آهنگ بدونید.

هدفون

هندزفری

هندزفری یه وسیله چندکاربردی هست و بیشتر برای استفاده در کنار تلفن همراه طراحی شده هست. این وسیله فاقد قسمتی هست که در هد ست و هندزفری روی سر قرار میگیرد تا حجم کمتری رو اشغال کنه. انواع متفاوت هندزفری ها دارای هندزفری با سیم و بی سیم، فی و پلاستیکی، داخل گوشی و روی گوشی میشن.

چگونه از خراب شدن هندزفری خود جلوگیری کنید؟هندزفری

با سیم یا بدون سیم؟

همه انواع هد ست، هدفون و هندزفری به طور با سیم یا بدون سیم (وایرلس یا بلوتوث) در بازار وجود دارن. حالا به خاطر تمایل بازار به ابزار های کم حجم تر، گرایش به بکار بردن نوع بدون سیم یا بلوتوثی بیشتر از قبل هست. در ادامه می خواهیم روش مراقبت و پاکسازی هدست بلوتوثی رو شرح دهیم.

روش تمیز کردن هدست بلوتوثی

مرحله ۱
هدست بلوتوث خودتون رو خاموش کنین.

گام ۲
هدست بلوتوث رو به طور مرتب با یه پارچه میکرو فیبر خشک پاک کنین ، که موجب میشه بدون ایجاد خراش دستگاه بلوتوث خودتون رو تمیز کنین.

مرحله ۳
بجای اینکه کل دستگاه رو به اسپری تمیز کننده لوازم الکترونیکی آغشته کنین ، آنرا به پارچه اسپری کنین و کل هدست بلوتوث رو پاک کنین. محلول تمیز کردن یه اسپری مبتنی بر الکل هست که بدون ایجاد صدمه ، مواد اضافی رو از دستگاه پاک میکنه.

مرحله ۴
اگر اسپری تمیز کننده لوازم الکترونیکی در دسترس شما نیست، از دستمال مرطوب استفاده کنین. منظور دستمالی نیست که به آب آغشته شده باشه! همون دستمال مرطوبی که خانم ها برای پاک کردن صورتشان استفاده می کنن!

مرحله ۵
اجازه بدید هدست بلوتوث کاملا با جریان هوا خشک شه و بعد آنرا روشن کنین.

عمر هدفون با کیف نگهدارنده هدفون و هندزفری کی فون افزایش بدید

کیف نگهدارنده هدفون و هندزفری کی فون در جهت استفاده راحت از وسایل بالا، خصوصاً در کیف، کمد و محیط اطراف است. جمع کردن و ثابت نگه داشتن سیم هدفون و هندزفری همواره کاری دشوار بوده است. زمانی که سر میز کارتان هستید و جای مناسبی برای هدفون و هندزفری خودتون ندارید، همیشه با این مشکل برخورد کردید که سیم این وسایل مزاحم کار شما بوده و تمرکزتان رو به هم زده . با کمک کیف هدفون و هندزفری کی فون، خیلی راحت از پیچ و تاب خوردن سیم این وسایل جلوگیری کرده و با خیالی راحت اون رو در جیب یا کیف خودتون قرار بدید. این وسیله کاربردی از آسیب دیدن هدفون و هندزفری جلوگیری کرده و موجب زیاد شدن طول عمر اونها میشه. به وسیله کیف هدفون و هندزفری کی فون، به محیط اطرافتان نظم بدید و دیگه نگران پیدا کردن این وسایل در کیف و یا نگهداری اونها نباشید.


محصولات کیهان هدفون ,هندزفری ,رو ,هدست ,کنین ,هست ,و هندزفری ,هدفون و ,هد ست ,رو به ,تمیز کردن ,کننده لوازم الکترونیکی ,تمیز کننده لوازممنبع

سیگنال های آنالوگ در مقابل دیجیتال - بخش دوم

سیگنال های آنالوگ در مقابل دیجیتال - بخش اول

معرفی بهترین شارژرهای اندروید بازار (به همراه لینک خرید از دیجیکالا)

تفاوت هد ست، هدفون و هندزفری | آموزش تمیز کردن هدست بلوتوث

آیا هدفون یا هندزفری می تواند موجب برق گرفتگی من شود؟

جلوگیری از قطع شدن سیم هندزفری و هدفون – بخش دوم

معرفی انواع مختلف شارژر های تلفن همراه و چگونگی نگهداری از سیم شارژر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ثبت شرکت تجميل الانف کنکور فردوس شرکت طراحی دکوراسیون داخلی بازاریابی دیجیتال تخفیفان سایت تفریحی فان بکس ساعته دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. ابراهیم صنوبر اینجا زیبایی را درک کن